Суд оштрафував голову «угорської» фракції Берегова за незаконний перетин кордону

Суд оштрафував голову «угорської» фракції Берегова за незаконний перетин кордону

18 лютого на КПП «Лужанка» депутатка Берегівської міської ради та водночас голова найбільшої фракції у мерії «ДПУУ (Демократична партія угорців України)» Кароліна Дорчі потрапила у скандал через порушення українського митного законодавства.

Депутатка порушила порядок ввезення транспортного засобу іноземної реєстрації в Україну та під час суперечки з митником пред’явила паспорт громадянки Угорщини. Об этом сообщает postdaily.in.ua со ссылкой на СМИ.

По цій справі сьогодні, 11 березня, відбулося засідання Берегівського районного суду, де розглянуто адміністративного протоколу.

Як стало відомо Mukachevo.net, рішенням суду за незаконний перетин кордону депутатка Берегівської міської ради Кароліна Дорчі наразі відбулася штрафом в 3400₴

Загалом незаконне перетинання, або спроба незаконного перетинання Державного кордону України за ч.1 ст. 204-1 КУаАП передбачає покарання у видглядіі штрафу, або адміністративного арешту на строк до п’ятнадцяти діб з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Нагадаємо, 28 лютого прокурор Закарпаття повідомив депутату Берегівської районної ради VII скликання підозру у вчиненні державної зради.

Mukachevo.net

Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/482350”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя