В Росії спалили 640 кг заморожених цвіркунів, яких везли з Білорусі до Москви

<p>В офісі виробника товару «Онто Біотехнології» заявили, що цвіркунів везли на м’ясокомбінат в Москві для упаковки в банки, щоб потім продавати як корм для тварин Об этом сообщает <a href=0612ua.com со ссылкой на СМИ.

">

В офісі виробника товару «Онто Біотехнології» заявили, що цвіркунів везли на м’ясокомбінат в Москві для упаковки в банки, щоб потім продавати як корм для тварин

Фото: OntO Biotechnology


Відсутність ветеринарного висновку стало причиною конфіскації товаруРосійські митники вилучили 640 кг заморожених цвіркунів, яких везли з Білорусі до Москви. Через відсутність ветвисновку та маркування на товарі товар спалили на ветсанутильзаводі в російському місті Унеча.


Про це повідомляє видання «Новини Брянська».


Товар вилучили на кордоні з Білоруссю у Брянській області. З Білорусі на вантажівці везли 39 коробок з замороженими цвіркунами. Згідно із транспортними документами, мінське ТОВ «Онто Біотехнології» відправляло товар до Москви.


За російським законодавством, такий товар визначається як ветеринарний, і на нього повинен бути ветеринарний сертифікат. Відзначається, що без такого документа складно визначити призначення вантажу — наприклад, корм для тварин або ж джерело білка для кондитерських виробів.


Відсутність ветеринарного висновку стало причиною конфіскації товару. Крім того, на упаковках не було маркування з інформацією про найменування, виробника, умови транспортування, дату виробництва і термін придатності. В результаті заморожених цвіркунів спалили на ветсанутильзаводі в Унечі.


В офісі виробника товару «Онто Біотехнології» заявили, що цвіркунів везли на м’ясокомбінат в Москві для упаковки в банки, щоб потім продавати як корм для тварин, передає tut.by.


У компанії повідомили, що маркування дійсно не було, проте всі інші документи в порядку. Це вже не перша поставлена в Росію партія. За словами керівника фірми Сергія Макарова, ветеринарних документів на цвіркунів не потрібно. При цьому він послався на відповідне рішення білоруських ветеринарів.


Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/v-rosiji-spalili-640-kg-zamorozhenih-cvirkuniv-yakih-vezli-z-bilorusi-do-moskvi-576573.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя